Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Event
hu: Esemény

en: When
hu: Mikor

en: Field types
hu: Mezőtípusok
