Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
