Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
