Smart Date Starter Kit (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Body
cs: Text

en: more
cs: více

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: When
cs: Když

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Field types
cs: Typy polí

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
