Smart Date Starter Kit (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Event
de: Ereignis

en: Desc
de: Absteigend

en: Events
de: Veranstaltungen

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: When
de: Wann

en: Offset
de: Versatz

en: Upcoming Events
de: Bevorstehende Veranstaltungen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Upcoming
de: Demnächst

en: Field types
de: Feldtypen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Past Events
de: Vergangene Veranstaltungen

en: Add an Event
de: Veranstaltung hinzufügen
