Smart Date Starter Kit (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Body
he: תוכן

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Teaser
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: When
he: מתי

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
