Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Event
nl: Evenement

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: When
nl: Wanneer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add an Event
nl: Evenement toevoegen
