Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Related terms
km: ពាក្យ​ដែល​​ទាក់ទង

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Top
km: កំពូល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
