Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை
