Smart Glossary (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Related terms
mn: Холбоотой нэр томъёонууд

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
