Smart IP (5.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Country
cs: Země

en: hours
cs: hodiny

en: Location
cs: Místo

en: Store
cs: Obchod

en: South Australia
cs: Jižní Austrálie

en: here
cs: zde

en: Down
cs: Dolů

en: City
cs: Město

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Monaco
cs: Monako

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Countries
cs: Země

en: Sa
cs: So

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: IP address
cs: IP adresa

en: File system
cs: Systém souborů

en: Not restricted
cs: Není omezeno
