Smart IP (5.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Location
sl: Mesto

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Mexico
sl: Mehika

en: Monaco
sl: Monako

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Sa
sl: sob

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Afar
sl: Afarščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Komi
sl: Komijščina

en: IP address
sl: IP naslovi

en: File system
sl: Datotečni sistem
