Smart IP (5.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Country
hy: Երկիր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Mali
hy: Մալի

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Panama
hy: Պանամա

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: San Marino
hy: Սան Մարինո

en: Saint Helena
hy: Սուրբ Հելենա

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
