Smart IP (5.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Down
my: အောက်သို့

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Sa
my: စနေ

en: Arizona
my: အာရီဇိုးနား

en: California
my: ကယ်လီဖိုးနီးယား

en: Florida
my: ဖလော်ရီဒါ

en: Hawaii
my: ဟာဝါရီ

en: Illinois
my: အီလီနွိုက်

en: Indiana
my: အင်ဒီယားနား

en: Kansas
my: ကင်ဆပ်

en: Louisiana
my: လူစီယားနား

en: Maryland
my: မေရီလင်း

en: Michigan
my: မစ်ချီကန်

en: Mississippi
my: မစ္စစ္စပီ

en: Missouri
my: မစ်ဆိုရီ

en: Montana
my: မွန်းတားနား

en: Nevada
my: နီဗားဒါး

en: New Jersey
my: နယူးဂျာဆီ

en: New Mexico
my: နယူးမက်ဆီကို

en: New York
my: နယူးရောက်

en: North Carolina
my: မြောက်ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: North Dakota
my: မြောက်ဒါကိုတာ

en: Ohio
my: အိုဟိုင်းအိုး

en: Oklahoma
my: ဥက္ကလာဟိုးမား

en: South Carolina
my: တောင် ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: South Dakota
my: တောင် ဒါကိုတာ

en: Texas
my: တက်ဆပ်

en: Virginia
my: ဗာဂျီးနီးယား

en: Washington
my: ဝါရှင်တန်

en: West Virginia
my: အနောက် ဗာဂျီးနီးယား

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
