Smart IP (all releases) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Location
et: Asukoht

en: Down
et: Alla

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Male
et: Mees

en: Uri
et: URI

en: Afar
et: Afaari keel

en: Somali
et: Somaali keel

en: Colon
et: Koolon
