Smart IP (all releases) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Belize
ps: بلیز

en: Djibouti
ps: جیبوټي

en: Guatemala
ps: ګواتيمالا

en: Luxembourg
ps: لوکسامبورګ

en: Mali
ps: مالي

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Monaco
ps: موناکو

en: Niger
ps: نایجېر

en: Panama
ps: پاناما

en: Saint Helena
ps: سنټ هېلېنا

en: Kosovo
ps: کوسوو
