Smart IP (8.x-3.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Store
sr: Продавница

en: debug
sr: отклањање грешака

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: IP address
sr: IP адреса

en: File system
sr: Фајл систем
