Smart IP (all releases) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Location
da: Lokation

en: Store
da: Butik

en: South Australia
da: Sydaustralien

en: Down
da: Ned

en: Male
da: Mand

en: Uri
da: URI

en: Somali
da: Somalisk

en: Colon
da: Kolon
