Smart IP (all releases) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Location
hr: Lokacija

en: Store
hr: Trgovina

en: Down
hr: Dolje

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Monaco
hr: Monako

en: Saint Helena
hr: Sveta Helena

en: Somali
hr: Somalijski

en: Colon
hr: Dvotočka
