Smart IP (8.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Location
pl: Położenie

en: Store
pl: Sklep

en: South Australia
pl: Australia Południowa

en: here
pl: tutaj

en: Down
pl: W dół

en: City
pl: Miasto

en: City:
pl: Miasto:

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Monaco
pl: Monako

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Sa
pl: So

en: Federated States of Micronesia
pl: Federalne Stany Mikronezji

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: British Columbia
pl: Kolumbia Brytyjska

en: New Brunswick
pl: Nowy Brunszwik

en: Northwest Territories
pl: Terytoria Północno-Zachodnie

en: Nova Scotia
pl: Nowa Szkocja

en: Prince Edward Island
pl: Wyspa Księcia Edwarda

en: Yukon Territory
pl: Jukon

en: Cordoba
pl: córdoba

en: Australian Capital Territory
pl: Australijskie Terytorium Stołeczne

en: New South Wales
pl: Nowa Południowa Walia

en: Northern Territory
pl: Terytorium Północne

en: Western Australia
pl: Zachodnia Australia

en: Acre
pl: Akr

en: Kosovo
pl: Kosowo

en: Afar
pl: Danakilski

en: Somali
pl: Somalijski

en: Colon
pl: Dwukropek

en: IP address
pl: Adres IP

en: File system
pl: System plików

en: Latitude:
pl: Szerokość:

en: Longitude:
pl: Długość:

en: Country:
pl: Kraj:

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: IPInfoDB key
pl: klucz IPInfoDB
