Smart IP (all releases) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Belize
ka: ბელიზი

en: Djibouti
ka: ჯიბუტი

en: Guatemala
ka: გვატემალა

en: Luxembourg
ka: ლუქსემბურგი

en: Mali
ka: მალი

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Monaco
ka: მონაკო

en: Niger
ka: ნიგერი

en: Panama
ka: პანამა
