Smart IP (8.x-3.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Country
te: దేశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ

en: City
te: నగరం

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Monaco
te: మొనాకో

en: Panama
te: పనామా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో

en: San Marino
te: సాన్ మరీనో

en: Sa
te: శ

en: debug
te: డీబగ్

en: Somali
te: సొమాలి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ
