Smart IP (all releases) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Location
ar: الموضع

en: South Australia
ar: جنوب أستراليا

en: Down
ar: أسفل

en: Belize
ar: بيليز

en: Djibouti
ar: جيبوتي

en: Guatemala
ar: غواتيمالا

en: Luxembourg
ar: لكسمبورغ

en: Mali
ar: مالي

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Monaco
ar: موناكو

en: Uri
ar: عنوان الUri

en: Afar
ar: أفارية

en: Somali
ar: صومالية

en: Casablanca
ar: الدار البيضاء

en: Marrakech
ar: مراكش

en: Rabat-Sale
ar: الرباط سلا

en: Grand Casablanca
ar: جهة الدار البيضاء الكبرى

en: Marrakech-Tensift-Al Haouz
ar: مراكش تانسيفت الحوز

en: Rabat-Sale-Zemmour-Zaer
ar: الرباط سلا زمور زعير
