Smart IP (all releases) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Location
kk: Орналасуы

en: Reading
kk: Қазір оқып жатырмын

en: Afar
kk: Афаздығы

en: Somali
kk: Сомалиялық

en: Komi
kk: Коми
