Smart IP (8.x-3.5) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Country
cy: Gwlad

en: Location
cy: Lleoliad

en: Down
cy: I lawr

en: City
cy: Tref

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Luxembourg
cy: Lwcsembwrg

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Palau
cy: Palaw

en: Somali
cy: Somalieg

en: Komi
cy: Komïeg

en: File system
cy: System ffeil
