Smart IP (8.x-3.5) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Country
lt: Šalis

en: hours
lt: valandos

en: Location
lt: Vieta

en: Store
lt: Parduotuvė

en: here
lt: čia

en: Down
lt: Žemyn

en: City
lt: Miestas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Belize
lt: Belizas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Mexico
lt: Meksika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Niger
lt: Nigeris

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sa
lt: Še

en: Saint Helena
lt: Šventosios Elenos sala

en: Kosovo
lt: Kosovas

en: IP address
lt: IP adresas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Country:
lt: Šalis:

en: Not restricted
lt: Be apribojimų
