Smart IP (8.x-3.7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Location
bn: অবস্থান

en: Luxembourg
bn: লুক্সেমবার্গ

en: Mexico
bn: মেক্সিকো

en: Sa
bn: শনি

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
