Smart IP (8.x-3.7) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Country
hr: Država

en: Location
hr: Lokacija

en: Store
hr: Trgovina

en: here
hr: ovdje

en: Down
hr: Dolje

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Monaco
hr: Monako

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Sa
hr: su

en: Saint Helena
hr: Sveta Helena

en: Somali
hr: Somalijski

en: Colon
hr: Dvotočka

en: IP address
hr: IP adresa

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
