Smart IP (all releases) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Location
am: ቦታ

en: Uri
am: ዩአርአይ

en: Afar
am: አፍርኛ

en: Somali
am: ሱማልኛ

en: Komi
am: ኮሚ
