Smart IP (all releases) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Belize
be: Беліз

en: Djibouti
be: Джыбуці

en: Guatemala
be: Гватэмала

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Mali
be: Малі

en: Mexico
be: Мексіка

en: Monaco
be: Манака

en: Niger
be: Нігер

en: Panama
be: Панама

en: Kosovo
be: Косава

en: Afar
be: Афарская

en: Somali
be: Самалі

en: Komi
be: Комі
