Smart IP (all releases) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Belize
bo: པེར་ཙེ།

en: Djibouti
bo: ཅི་པོའུ་ཐི།

en: Guatemala
bo: ཀུའེ་ཐི་མ་ལ།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Mali
bo: མ་ལི།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Monaco
bo: མོ་ན་ཁོ།

en: Niger
bo: ནི་ཀྲེར།

en: Panama
bo: ཕ་ན་མ།

en: San Marino
bo: སོན་མ་རི་ནོ།
