Smart IP (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Location
cs: Místo

en: South Australia
cs: Jižní Austrálie

en: Down
cs: Dolů

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Monaco
cs: Monako

en: Colon
cs: Dvojtečka
