Smart IP (all releases) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Location
gl: Localización

en: Belize
gl: Belice

en: Djibouti
gl: Xibutí

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Mexico
gl: México

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Panama
gl: Panamá

en: Saint Helena
gl: Santa Helena

en: Afar
gl: Afarense

en: Somali
gl: Somalí

en: Komi
gl: Cómico
