Smart IP (all releases) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Mali
hy: Մալի

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Panama
hy: Պանամա
