Smart IP (all releases) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Location
is: Staðsetning

en: Store
is: Verslun

en: Down
is: Niður

en: Belize
is: Belís

en: Guatemala
is: Gvatemala

en: Luxembourg
is: Lúxemborg

en: Mali
is: Malí

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Monaco
is: Mónakó

en: Niger
is: Níger
