Smart IP (all releases) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Location
jv: Lokasi

en: Down
jv: Mudhun

en: Guatemala
jv: Guatémala

en: Luxembourg
jv: Luksemburg

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Monaco
jv: Monako

en: Somali
jv: Somalia
