Smart IP (all releases) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Location
sl: Mesto

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Mexico
sl: Mehika

en: Monaco
sl: Monako

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Afar
sl: Afarščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Komi
sl: Komijščina
