Smart IP (all releases) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Location
ta: இடம்

en: Belize
ta: பெலிசு

en: Djibouti
ta: டிஜிபௌட்டி

en: Guatemala
ta: கோடேமலா

en: Luxembourg
ta: லக்சம்பேர்க்

en: Mali
ta: மாலி

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ

en: Monaco
ta: மொனாகோ

en: Niger
ta: நிகெர்

en: Panama
ta: பனாமா

en: San Marino
ta: சான் மரீனோ

en: Saint Helena
ta: புனித ஹெலெனா

en: Kosovo
ta: கொசோவோ

en: Afar
ta: ஆபார்

en: Somali
ta: சோமாலி

en: Tamil Nadu
ta: தமிழ்நாடு

en: Komi
ta: கொமி

en: Tristan da Cunha
ta: ட்ரிஸ்டன் டா கன்ஹா
