Smart IP (all releases) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Monaco
te: మొనాకో

en: Panama
te: పనామా

en: San Marino
te: సాన్ మరీనో

en: Somali
te: సొమాలి
