Smart IP (8.x-3.10) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: register
be: зарэгістраваць

en: Country
be: Краіна

en: hours
be: гадзінаў

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Belize
be: Беліз

en: Djibouti
be: Джыбуці

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Guatemala
be: Гватэмала

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Mali
be: Малі

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Mexico
be: Мексіка

en: Monaco
be: Манака

en: Niger
be: Нігер

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Palau
be: Палау

en: Panama
be: Панама

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка

en: San Marino
be: Сан-Марына

en: Sa
be: суб

en: Cron
be: Крон

en: Saint Helena
be: Востраў Святой Алены

en: Kosovo
be: Косава

en: Afar
be: Афарская

en: Somali
be: Самалі

en: Komi
be: Комі

en: IP address
be: IP адрас

en: File system
be: Файлавая сістэма

en: Not restricted
be: Не абмежавана
