Smart IP (8.x-3.10) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Country
nn: Land

en: hours
nn: timar

en: Location
nn: Stad

en: here
nn: her

en: more info
nn: meir informasjon

en: City
nn: By

en: Somali
nn: Somalisk

en: File system
nn: Filsystem
