Smart IP (8.x-4.2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: register
et: registreeru

en: Country
et: Riik

en: hours
et: tundi

en: Location
et: Asukoht

en: Store
et: Pood

en: here
et: siin

en: Down
et: Alla

en: City
et: Linn

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Male
et: Mees

en: Countries
et: Riigid

en: Sa
et: L

en: Uri
et: URI

en: Afar
et: Afaari keel

en: Somali
et: Somaali keel

en: Colon
et: Koolon

en: Komi
et: Komi keel

en: IP address
et: IP-aadress

en: File system
et: Failisüsteem

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Not restricted
et: Piiranguteta
