Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Other
hu: Egyéb

en: Site language
hu: Webhely nyelve

en: Country code
hu: Országkód

en: Existing languages
hu: Létező nyelvek

en: Add a new mapping
hu: Új összerendelés hozzáadása
