Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Other
oc: Autre

en: Site language
oc: Lenga del site

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
