Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Other
sk: Ostatné

en: Site language
sk: Jazyk stránky

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Existing languages
sk: Existujúce jazyky
