Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Other
uk: Інше

en: Site language
uk: Мова сайту

en: Country code
uk: Код країни

en: Existing languages
uk: Наявні мови

en: Add a new mapping
uk: Додати нову відповідність
