Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Other
da: Anden

en: Site language
da: Sitets sprog

en: Country code
da: Landekode

en: Existing languages
da: Eksisterende sprog

en: Add a new mapping
da: Tilføj en ny mapping
