Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Other
ja: その他

en: Site language
ja: サイトの言語

en: Country code
ja: 国コード

en: Existing languages
ja: 既存の言語

en: Add a new mapping
ja: 新しいマッピングを追加
