Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Other
pt: Outros

en: Site language
pt: Idioma do site

en: Country code
pt: Código do país

en: Existing languages
pt: Idiomas existentes

en: Add a new mapping
pt: Adicionar um novo mapeamento
