Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Other
tr: Diğer

en: Site language
tr: Site dili

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Existing languages
tr: Var olan diller

en: Add a new mapping
tr: Yeni eşleme ekle
